Konflikty sportowe

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
Kazulinho

Re: Lekkoatletyka

Post autor: Kazulinho » 11 lip 2018, 12:58

runfixe pisze:
10 lip 2018, 10:24
Co do sprawy Bukowieckiego, to na starym forum założyłem jeszcze wątek, że dziwi mnie robienie wielkich gwiazd z tych młokosów. Jako przykład podałem Bukowieckiego, Swobode i Majchrzaka. Jak widać sodówka jednak zaczyna uderzać i zamiast wziąć się solidnie do roboty to uważali już się za mistrzów (szczególnie dotyczy to pierwszej dwójki) i potem zaskoczenie, że wyniki nie przychodzą z niczego. Najnowsza kontuzja Bukowieckiego - przyciął sobie całą rękę drzwiami samochodu... i przypomnę, że jest jedynym z tego co kojarzę aktywnym polskim lekkoatletom, który miał pozytywne badania antydopingowe (nie został nigdy uniewiniony). I niech to będą zanieczyszczone suplementy, ale to tylko pokazuje jak chłopak jeździ po bandzie.
Oczywiście, że nie został uniewinniony, bo wynik był pozytywny. Ale udowodnił, że nie było informacji o środku na opakowaniu i dlatego dostał tylko naganę. Tu akurat czepianie się na siłę. Albo czepianie o przycięcie ręki drzwiami, jakby nikt z nas nigdy sobie nic nie przyciął. Bukowiecki akurat z podejściem do pracy nie ma problemów, w odróżnieniu od Swobody, więc w jednym rzędzie bym ich nie stawiał. To fakt, że byli razem, ale nie bez powodu Bukowiecki to skończył, on trochę rozumu ma ;)

Pawło

Post autor: Pawło » 11 lip 2018, 13:53

słuchajcie, trzeba się postarać by z tej foty zrobić taką aferę, bo on to zrobił sprytnie, to nie było jednoznacznie obraźliwe.
Anity dalej szanować jako człowieka nie jestem w stanie, coś okropnego rozgrywać to jeszcze Kamilą, dla mnie koszmar, dno totalne

no name

Post autor: no name » 11 lip 2018, 14:41

Apeluję do administratora o przeniesienie kilkunastu ostatnich postów o charakterze plotkarsko-towarzyskim do wątku "Trudne sprawy" czy jakoś tak.
Mam wrażenie że zaczyna się tu robić śmietnik.
Moralne osądy postępowania poszczególnych jednostek przez użytkowników nie za bardzo mnie interesują, a nie widzę powodu domniemywania wpływu zaistniałej sytuacji na jakiekolwiek wyniki sportowe.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Konflikty sportowe

Post autor: runfixe » 11 lip 2018, 15:02

.

ODPOWIEDZ