PZKol

matti

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: matti » 26 lis 2017, 8:58

https://sportowefakty.wp.pl/kolarstwo/7 ... e-zawiadom

To jest dobre. Teraz się okaże, że nikt nic nie wiedział poza...Kosmalą.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

PZKol

Post autor: runfixe » 26 lis 2017, 11:26

Tu proszę kontynuować dyskusję o problemach w PZKol. Z czasem przeniosę tutaj wszystkie posty jakie się nagromadził w sprawie obecnego skandalu, jak i na temat Prezesa Banaszka.

SzG

Re: PZKol

Post autor: SzG » 26 lis 2017, 13:13

Wszystko zaczyna się układać w logiczną całość zaczynając od nagłego rozstania wicemistrzyni olimpijskiej z trenerem.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 27 lis 2017, 9:49

SzG pisze:
26 lis 2017, 13:13
Wszystko zaczyna się układać w logiczną całość zaczynając od nagłego rozstania wicemistrzyni olimpijskiej z trenerem.
Dużo innych kontrowersyjnych decyzji personalnych również oraz poza tym rozsiewane plotki na forach, w tym na naszym, że niby jakaś zawodniczka się dopinguje, co się nigdy nie potwierdziło a już rok upłynął. Takie plotki mi wyglądają na zwykłe zastraszanie.

Ja mam nadzieje, że całe to towarzystwo poleci. I mam nadzieję, że nasz najlepszy minister sportu w tym wieku nie połamał sobie na tym zębów.

mrpotato

Post autor: mrpotato » 27 lis 2017, 9:57

dziś podobno w PS jakis wiekszy teskt w temacie

ogólnie to wróże temu wątkowi dużą przyszłość,
dobrze że zawczasu wyizolowany od wątku stricte sportowego
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 27 lis 2017, 10:32

mrpotato pisze:
27 lis 2017, 9:57
dziś podobno w PS jakis wiekszy teskt w temacie

ogólnie to wróże temu wątkowi dużą przyszłość,
dobrze że zawczasu wyizolowany od wątku stricte sportowego
Jeżeli to ma być ten artykuł http://www.przegladsportowy.pl/kolarstw ... 1,288.html to on nie wnosi niczego nowego i brak w nim podstawowych informacji, przez co nadaje sie na pudelka czy inne natemat. Nie wiadomo kto, kiedy, kogo, o jaką kadrę chodzi (torową, szosową, górską, seniorską, młodzieżową). Nie wiadomo o jakich prezesów chodzi i nawet nie piszą czemu cały zarząd jest w to utaplany. To nie jest żadne dziennikarskie śledztwo. Pewnie mają jakieś materiały, ale PS nie stać na prawnika, by im doradzić co i jak mogą opublikować. Czyli piszą, że śmierdzi ale nie wiadomo czym i gdzie. Tak to jest jak się zatrudnia tylko stażystów by zapełniali internet contentem, a prawdziwym dziennikarzom się podziękowało.

Jak publikuje się taki materiał, to musi być beton i faktyczne informacje. Tak jak to robi l'Equipe czy inne media niemieckie lub brytyjskie.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 27 lis 2017, 10:35

Banaszek mówił, że Piątek wyleciał bo audyt coś wykazał...
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

balwan

Post autor: balwan » 27 lis 2017, 16:11

Sytuacja jest bardzo dziwna, Banaszek dalej nie poddaje sie dymisji. Ja przed ujawnieniem czego dotyczy audyt myślałem że To On coś straszne namieszał bo nie od dziś wiadomo że uznaje że Polakom trzeba pomagać nawet łamiąc regulaminy. Miał pretensje do sędziów na wyścigach rozgrywanych w Polsce że dają decyzję nie dobre dla Polaków.

Po plotkach jakie chodziły o dopingu dwóch czołowych twarzy kolarstwa na Polskim podwórku myślałem że audyt pójdzie w tą stronie.

A tu Kosmala ujawnia coś co będzie miało bardzo negatywny wpływ na kolarstwo jak i na cały sport w Polsce. Jeśli prawdą jest to że Banaszek chciał to zatuszować to dobrze że poszedł do mediów... Ale w tym samym wywiadzie mówił że prokuratora się tym już się zajmuje. Więc ja nie bardzo rozumiem po co to w mediach gadał.

Podejrzanych o to o czym Kosmala mówił jest kilka. Ale ja coś czuję że głośno o tym będzie dopiero gdy nazwiska poszkodowanych gdzieś się pojawią.

SzG

Post autor: SzG » 27 lis 2017, 19:46

https://www.youtube.com/watch?v=zkRGmIIJBpE&t=2s
Gdyby ten wywiad był internetową przeróbką i parodią to bym uznał go za dobry.

:lol:

Awatar użytkownika
123qwe

Post autor: 123qwe » 27 lis 2017, 21:06

To powinien być materiał szkoleniowy dla dziennikarzy tvn i tvp na temat tewgo jak powinien wyglądać rzetelny bezstronny wywiad

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 29 lis 2017, 2:51

No i wszystko jasne o kogo chodzi...

http://www.sport.pl/kolarstwo/7,64993,2 ... rt-pl.html
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

mrpotato

Post autor: mrpotato » 29 lis 2017, 8:54

Ukassiu pisze:
29 lis 2017, 2:51

no raczej i to nie od dziś , przy tak wąskim kręgu personalnym

tylko dziewczyn szkoda, niezaleznie czy czynnych sportsmenek czy nie,
jak sprawa nabierze rozpędu w mediach i pojawią się detale

ps. zresztą już są, na SF, i wystarczy zajrzeć do komentów żeby wiedziec o co mi chodziło powyżej
"Futbol nauczył mnie tego, że mecz składa się z dwóch połów" - DS

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 29 lis 2017, 9:41

Dzisiaj wywiad z jedną z dziewczyn. Oprócz tego co już wiemy, są i nowe aspekty:

"Coś jeszcze chciałaby pani opowiedzieć o współpracy z tym człowiekiem?

Tak. Pamiętam, jak mówił: - to taki zastrzyk wzmacniający. Nie bój się, to nie doping.

Tylko że ja czułam przypływ energii. Tak od razu, ale tłumaczyłam to psychiką. Natomiast kiedy po kilku tygodniach startowałam w zawodach i nogi "kręciły" tak jak nigdy dotąd, to przez głowę przechodziły mi różne myśli. Nawet zastanawiałam się, czy przeszłabym kontrolę dopingową.

W takich chwilach nigdy nie byłam jednak wylosowana. Nigdy mnie nie sprawdzili. Może to też potrafił załatwić, nie wiem. Owszem, w innych częściach sezonu często - używając prostego języka sportowców - sikałam do próbówki i byłam kłuta. Zawsze okazywało się, że jestem czysta.

Chciałabym wiedzieć, co mi aplikowali. Tak, teraz chciałabym to wiedzieć. Jestem na to gotowa"

https://sportowefakty.wp.pl/kolarstwo/7 ... wiedziala-

Awatar użytkownika
123qwe

Post autor: 123qwe » 29 lis 2017, 10:28

Ukassiu pisze:
29 lis 2017, 2:51

mógł byś napisać o kim myślisz (chyba w ten sposób nikogo nie pomówisz) bo średnio mam czas na rozkminke, a wstrętna ludzka ciekawość nie daje spokoju...

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 29 lis 2017, 13:24

No Piątek na 100%.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

ODPOWIEDZ