Igrzyska Europejskie Kraków 2023

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
Awatar użytkownika
Col_Frost

Re: Igrzyska Europejskie Kraków 2023

Post autor: Col_Frost » 08 sie 2019, 18:43

Krolowa Sniegu pisze:
08 sie 2019, 17:50
Col_Frost pisze:
08 sie 2019, 15:00
Tak, tak, wszyscy o tym wiemy. Po co pisać o tym po raz dziesiąty?
Po prostu nie widzę sensu podkreślania i chwalenia się tą jednomyślnością wyboru :P
Ja też nie, ale zwróć na to uwagę autorowi tych słów, a nie Ukassiu, który tylko cytuje jakiś artykuł ;-)
Outsider pisze:
08 sie 2019, 17:54
Dla mnie podstawowe pytanie to pytanie o format zawodów lekkoatletycznych i co jest jeszcze większym wyzwaniem, zawodów pływackich. Jeśli mają to być kadłubowe zawody, to garstka widzów na Śląskim wyglądać będzie komicznie. Pomijam fakt, że takie miasto jak Kraków powinno mieć lekkoatletyczny stadion do rozgrywania przyzwoitej klasy mityngów czy zawodów. To akurat inwestycja, która nie jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto, ale inwestycją w przyszłych mistrzów.
A dla mnie, na chwilę obecną, ważniejszym pytaniem jest czy te igrzyska w ogóle się odbędą, co przy niepotrzebnym mnożeniu kosztów nie jest takie pewne. Pamiętajmy o referendum. Co do budowy obiektów, oczywiście budujmy. Tylko czy naprawdę w takim mieście jak Kraków potrzebna jest wielka międzynarodowa impreza żeby coś ruszyło w tym kierunku? Według mnie taki obiekt powinien powstawać w jakimś konkretnym celu, jeszcze przed jego zaprojektowaniem powinien istnieć wstępny plan jego wykorzystania. Natomiast "zbudujmy obiekt na zawody, a potem zobaczymy" to dla mnie żaden plan. Nie mówię, że to dotyczy planowanych stadionu i pływalni, bo tego nie wiem, ale takie nonszalanckie planowanie kolejnych budów/remontów, z taką właśnie postawą mi się kojarzy. Ta światowa liga w pływaniu to ma na razie dość mglistą przyszłość, może będzie, może nie.
TYPER MŚ W SPORTACH WALKI! POWALCZ O ZWYCIĘSTWO, TYPUJ JUŻ TERAZ!

ODPOWIEDZ