Media sportowe

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
Awatar użytkownika
Ukassiu

Re: Media sportowe

Post autor: Ukassiu » 26 sie 2019, 10:13

https://www.przegladsportowy.pl/sporty- ... io/bbfc1vr

O kwalifikacji Borowskiej jako niepewnej. Zaskoczyli mnie. Czytając artykuł pylem pewien, że gdzieś padnie, że Borowska z kwalifikacją, a tu niespodzianka.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 26 sie 2019, 10:18

Ukassiu pisze:
26 sie 2019, 10:13
O kwalifikacji Borowskiej jako niepewnej. Zaskoczyli mnie. Czytając artykuł pylem pewien, że gdzieś padnie, że Borowska z kwalifikacją, a tu niespodzianka.
No na plus takie podejście, a nie ogłaszanie czegoś co jest niepewne.
Sprawdź, kto został kajakowym mistrzem naszego forum :)

Awatar użytkownika
Wilczek19857

Post autor: Wilczek19857 » 26 sie 2019, 12:36

Krolowa Sniegu pisze:
26 sie 2019, 10:18
Ukassiu pisze:
26 sie 2019, 10:13
No na plus takie podejście, a nie ogłaszanie czegoś co jest niepewne.
Myślę Królowo, że to nasza interwencja na Twiterze u Kalemby dała do myslenia tym dziennikarzom i nie wypisują głupot o pewnej kwalifikacji w c1 200

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 26 sie 2019, 12:37

Wilczek19857 pisze:
26 sie 2019, 12:36
Myślę Królowo, że to nasza interwencja na Twiterze u Kalemby dała do myslenia tym dziennikarzom i nie wypisują głupot o pewnej kwalifikacji w c1 200
Możliwe, ale chociażby Eurosport do teraz nie pojął zasad kwalifikacji. Szkoda, że Dorota nie potrafi na swoim FB odpisać. Trochę mnie to irytuje, bo najczęściej lajkuje jedynie posty, które jej się podobają, a tych z pytaniem czy innych nie komentuje. Naja np. odpisuje praktycznie na wszystko.

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 27 sie 2019, 0:29

Wiem, że pewnie będzie trudno znaleźć, nie wiem nawet czy to jest jeszcze w Internecie, ale użytkownicy naszego forum potrafią zadziwić. Szukam fragmenty konferencji zorganizowanej w 2014 roku po powrocie łyżwiarzy z Soczi, podczas której takim charakterystycznym momentem były słowa jednej z naszych łyżwiarek (chyba Luizy), która na stwierdzenie dziennikarza do Bródki o tym, że się udało, zabrała mikrofon i odpowiedziała, że nic się nie udało, że oni na to ciężko zapracowali.

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 30 sie 2019, 12:29

Ciekawe czy jutro i w niedzielę usłyszymy Szpakowskiego? Dzisiaj go w każdym razie nie ma (może nie zdążył wrócić z Glasgow, nie wiem w sumie czy komentował tamten mecz).
TYPER MŚ W SPORTACH WALKI! POWALCZ O ZWYCIĘSTWO, TYPUJ JUŻ TERAZ!

Outsider

Post autor: Outsider » 30 sie 2019, 13:34

Col_Frost pisze:
30 sie 2019, 12:29
Ciekawe czy jutro i w niedzielę usłyszymy Szpakowskiego? Dzisiaj go w każdym razie nie ma (może nie zdążył wrócić z Glasgow, nie wiem w sumie czy komentował tamten mecz).
Tak, komentował

Awatar użytkownika
barania głowa

Post autor: barania głowa » 31 sie 2019, 15:17

W relacji z wioseł dziś kolejny raz podają że Monika i Wiktor Chabel są drugim małżeństwem w historii naszego olimpizmu, które nie zależnie od siebie wystąpi na jednych io. Pierwszym mieliby być Kuleszowie w gimanstyce.

Jest to oczywiście nieprawdą, bo choćby na io w 1964 reprezentowały nas w la dwa małżeństwa – Maria i Edmund Piątkowscy oraz Teresa i Olgierd Ciepli.
Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa

Outsider

Post autor: Outsider » 02 wrz 2019, 15:42

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/m ... i-odchodzi
Korpo zmiany w największych redakcjach. Co prawda dopiero za pół roku, ale skutki będą szybsze, bo odejście z PS już zapowiadają Borek i Stanowski, piszący tam felietony.
Rudzki jest dla mnie słabym dziennikarzem, w PS raptem kilku dziennikarzy trzyma poziom, ale moim zdaniem Rudzki dobrze ogarnął, że gazety papierowe to powoli przeszłość i np. robione wraz z Polem kanały typu "Misja Futbol" to fajny dodatek, przynajmniej jeśli chodzi o koncept.
Kołodziejczyk z kolei ma moim zdanien dużą wiedzę i dobry warsztat, jego wywiady są jednymi z ciekawszych w Polsce, ale ze Sportowych Faktów zrobił pudelka.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 02 wrz 2019, 23:33

Mi się podoba ten drógi komentator na MŚ w koszykówce, całkiem inaczej ogląda się naszych. Nie jest tak drętwo jak z samym Sobczyńskim
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 03 wrz 2019, 13:55

Tak jak niespecjalnie przepadam za Polsatem i ich polityką PPV, tak chyba wolę jak właśnie oni pokazują imprezy mistrzowskie w sportach drużynowych (chyba że je zakodują). TVP znów kupiło mistrzostwa by pokazać 1-2 mecze dziennie. I o ile rozumiem, że tak jest w TV, bo godziny spotkań nie pozwalają na pokazanie więcej, tak nie rozumiem czemu gdy mecz Polaków pokazywany jest w "Dwójce" na TVP Sport nie zdecydują się na transmisję innego spotkania (tak wiem, w TVP "dublowanie" transmisji to nic nowego). Jeszcze bardziej zaś nie rozumiem czemu nie wrzucą więcej transmisji na ich stronę internetową, gdzie przecież nawet nie musieliby martwić się o komentarz.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 03 wrz 2019, 14:02

Koszty. Wykupili tyle ile im się opłaca widocznie.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
matt_

Post autor: matt_ » 03 wrz 2019, 14:07

Pozostałe spotkania MŚ można oglądać za pośrednictwem livebasketball.tv. "FIBA Basketball World Cup Pass" daje dostęp do wszystkich meczów, kosztuje 6,99 euro.

http://www.livebasketball.tv

Widocznie TVP nie skusiło się na bardziej obszerny pakiet.

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 03 wrz 2019, 14:31

Ukassiu pisze:
03 wrz 2019, 14:02
Koszty. Wykupili tyle ile im się opłaca widocznie.
Jeśli mają pokazać wszystkie mecze Polaków i polskich grup, wszystkie mecze fazy pucharowej i wszystkie mecze Amerykanów (to drugie wskazuje, że mogli sobie wybrać mecze jakie pokażą) to jakoś nie wierzę, by nie mieli wykupionego pakietu całościowego. Ale jeśli masz jakieś inne informacje to się podziel.
matt_ pisze:
03 wrz 2019, 14:07
Pozostałe spotkania MŚ można oglądać za pośrednictwem livebasketball.tv. "FIBA Basketball World Cup Pass" daje dostęp do wszystkich meczów, kosztuje 6,99 euro.
Skoro TVP jest właścicielem praw (całości praw, jak zakładam) to czy nie będzie tam geoblokady?

Awatar użytkownika
matt_

Post autor: matt_ » 03 wrz 2019, 14:35

Z tego, co jest nam napisane, geoblokada dotyczy Niemców. Nic o Polsce, jedynie "Other geo-restrictions may apply.".

ODPOWIEDZ