Media sportowe

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Re: Media sportowe

Post autor: runfixe » 05 maja 2018, 21:51

Super, oby było tak jak mówisz :) Jak jednak przez 365 dni w roku będzie mercato, to ja się wyłączam. Powodzenia!

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 05 maja 2018, 22:25

Parasport.pl jacy Wy zawsze jesteście oryginalnie, był mój Parasport.pl oraz parasportowcy.pl, wasza rzetelność ograniczała się i ograniczać będzie do okazjonalnego pisania o sportowcach niepełnosprawnych. A wrzutki są informacjami prasowymi od rzecznika Pkpar. Pisanie o sobie o byciu ekspertem w czymś w czymś się nie jest, to jest mało skromne. Brawo! #nowajakosc #okazjonalnieksperci #poigrzyskach24

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 07 maja 2018, 23:18

Superadrian15 pisze:
05 maja 2018, 22:25
Parasport.pl jacy Wy zawsze jesteście oryginalnie, był mój Parasport.pl oraz parasportowcy.pl, wasza rzetelność ograniczała się i ograniczać będzie do okazjonalnego pisania o sportowcach niepełnosprawnych. A wrzutki są informacjami prasowymi od rzecznika Pkpar. Pisanie o sobie o byciu ekspertem w czymś w czymś się nie jest, to jest mało skromne. Brawo! #nowajakosc #okazjonalnieksperci #poigrzyskach24
To, że twoja fobia wobec naszego portalu trwa tak długo, jest zatrważające. Ale przynajmniej powyższymi stwierdzeniami potwierdziłeś, że, cytując naszą biathlonistkę, w d*** byłeś i g*** widziałeś. Gdy tylko było o czym pisać, zawsze relacje z zawodów z udziałem naszych reprezentantów pojawiały się na naszej stronie. Informacje od rzecznika PKPar również, ale gwarantuję ci, że w większości były to autorskie teksty, jak te podsumowujące wydarzenia na ostatnich igrzyskach paraolimpijskich. Mogę ci wysłać link do Twittera naszego kolegi, który zarządza sportem niepełnosprawnych u nas - możesz sobie z nim pogadać bezpośrednio.
Co do bycia ekspertem kompletnie nie wiem, do czego pijesz. Możesz rozwinąć temat?

Superadrian15

Post autor: Superadrian15 » 08 maja 2018, 13:30

Haha, zabawny jesteś. Nie mam powodu, mieć fobii. To po prostu zabawne jak szybko po publikacjach na parasportowcach mojej koleżanki, pojawiają się informacje. A IP to były praktycznie informacje od rzecznika, też je dostajemy
:D w stopkach macie że jesteście ekspertami xd specjalistami, trochę nad wyrost

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 08 maja 2018, 20:20

Superadrian15 pisze:
08 maja 2018, 13:30
Haha, zabawny jesteś. Nie mam powodu, mieć fobii. To po prostu zabawne jak szybko po publikacjach na parasportowcach mojej koleżanki, pojawiają się informacje. A IP to były praktycznie informacje od rzecznika, też je dostajemy
:D w stopkach macie że jesteście ekspertami xd specjalistami, trochę nad wyrost
Nie wiem, czy faktycznie nie masz powodu, ale wiem, że fobię masz - swego czasu wytykałeś nam na tym forum, a właściwie jego dawnej wersji, że finansuje nas lekarz i sędzia piłkarski (zdaję sobie sprawę, że można mieć zastrzeżenia do poziomu sędziowania w Polsce, ale co to ma wspólnego z finansowaniem strony to nie wiem), teraz atakujesz nasz sposób pisania o sporcie niepełnosprawnych. Po pierwsze zupełnie nie rozumiem, jak fakt korzystania z informacji prasowych wpływa na "rzetelność" danej redakcji (ja to słowo rozumiem jako należyte wypełnianie obowiązków oraz wiarygodność, której braku chyba nie można nam tym zarzucić, skoro nasze obowiązki, tj. informowanie, wypełniamy korzystając ze źródeł "z pierwszej ręki"). Tak, korzystaliśmy z tego, co nam przysyłano - skoro ktoś już wykonał za nas robotę i nam ją udostępniał, jeszcze za darmo, nie było powodu tego dublować. Swoje siły, przerzuciliśmy na wracający do życia po IO sport pełnosprawnych oraz autorskie cykle dotyczące IP "Dzień w Pjongczangu", będący podsumowaniem wydarzeń z danego dnia, a także "Co nas czeka w Pjongczangu __ marca", będący zapowiedzią nadchodzącego dnia. Nie jest też absolutnie prawdą, że rzekomo sporadyczne teksty były wrzutkami z informacji prasowych - w samym listopadzie umieściliśmy WŁASNE relacje z ME w bocci, MŚ w szermierce na wózkach i MŚ w parabadmintonie. Początek grudnia to MŚ w ciężarach i pływaniu. Wymieniać dalej? Bo mogę. Biorąc pod uwagę, że sport paraolimpijski był jedną z gałęzi, którą się zajmowaliśmy, nie zaś całym naszym spectrum zainteresowań, jak na twojej, nie możesz od nas oczekiwać, że codziennie pojawiałoby się po kilka artykułów o tej tematyce, kiedy mamy do obstawienia też mnóstwo imprez w sporcie pełnosprawnych.
Co do naszej stopki - nadal nie wiem, o której mówisz. Na nowej stronie tego nie widzę, do starej mam jedynie dostęp "od zaplecza". Ale jeśli gdzieś znalazłeś, to odpowiem za siebie - tak, uważam się za eksperta w dziedzinie pięcioboju nowoczesnego i curlingu w każdym wydaniu, hokeju na trawie w wydaniu reprezentacyjnym oraz piłki wodnej w wydaniu reprezentacyjnym i klubowym w Polsce.

Awatar użytkownika
123qwe

Post autor: 123qwe » 07 cze 2018, 9:52

no i jest tvp sport ogólnodostępny, to mega skok jakościowy

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 21 cze 2018, 15:10

Awatar użytkownika
Merlin

Post autor: Merlin » 23 cze 2018, 23:02

Strasznie mnie dzisiaj denerwował stronniczy komentarz meczu Meksyk-Korea. Fakt, że Koreańczycy sporo faulowali, ale powtarzanie dziesiątki razy, że chodzi im wyłącznie o "zrobienie krzywdy" rywalom i że wszyscy czekają na ich odpadnięcie z turnieju, to już przesada. No i mecz Niemcy-Szwecja i biadolenie, że czerwona kartka dla Boatenga to zbyt surowa kara, że wystarczyłaby żółta. Wiem, że Graham Poll pokazał kiedyś Simunicowi trzy "żółtka" zanim zdjął go z boiska, ale to chyba nie jest przykład do naśladowania?

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 24 cze 2018, 0:04

"Nie wyobrażam sobie, żeby Korea strzeliła dziś bramkę." Nie minęło 120 sekund i...

Awatar użytkownika
Merlin

Post autor: Merlin » 27 cze 2018, 18:10

Bardzo jestem ciekaw, co teraz pan komentator myśli o Koreańczykach?

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 27 cze 2018, 18:37

Mnie trochę irytowało jak to komentatorzy chyba od 70 minuty rozpływali się nad sensacją, że Niemcy jadą do domu, uznając to praktycznie za pewnik. Koniec końców okazało się, że mieli rację, ale w owym czasie jedna bramka Niemców diametralnie zmieniała sytuację.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 27 cze 2018, 20:46

Mimo wszystko mistrzistwa relacjonują super. Można rano włączyć TVP sport i do północy caly czas coś na żywo, ciekawe programy czy studio.
Ciekawy jestem jak pokażą ME w lekkiej.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

balwan

Post autor: balwan » 07 lip 2018, 19:21

Jak co roku Polsat mnie niemilosierne wkurza podczas Wimbledonu. W tej chwili na Polsacie sport zamiast pokazywać na żywo jakiś mecz ( trwa m.in. mega ciekawy mecz Gulbis - Zvereva) pokazuje powtórkę nudnego meczu Del Potro. Na Polsacie sport News pokazują mecz deblowy.
W rezultacie zamiast możliwości wybrania 3 ciekawych spotkań męskiego turnieju wybieramy między powtorka, deblem a Djokovic -Edmund.

I takie manewry są bardzo częste co roku.

Awatar użytkownika
Merlin

Post autor: Merlin » 09 lip 2018, 12:51

Prawicowi dziennikarze żądają zwolnienia Szpakowskiego, bo podobno "zbyt entuzjastycznie komentował gola dla Rosji". :shock: :lol:

balwan

Post autor: balwan » 09 lip 2018, 12:59

Merlin pisze:
09 lip 2018, 12:51
Prawicowi dziennikarze żądają zwolnienia Szpakowskiego, bo podobno "zbyt entuzjastycznie komentował gola dla Rosji". :shock: :lol:
Lewicowi dziennikarze przed tym wybrykiem prawicowych dziennikarzy krytykowali TVP że nie potępia Rosji w swoim studiu .

Ja uważam że sport powinien być wolny od Polityki i każdy dziennikarz który komentuje sytuację polityczną podczas wydarzeń sportowych jest przez że mnie nie lubiany. Czy to prawicowy czy lewicowy.

A po za tą sytuacją Szef TVP sportu zapowiada że po MS za pomocą aplikacji będzie można zobaczyć każde zawody do jakich mają prawa do pokazania. Do tej pory były sytuację że mieli do czegoś prawa ale nie pokazywali ani w TV ani na stronie.

ODPOWIEDZ