Media sportowe

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
Krolowa Sniegu

Re: Media sportowe

Post autor: Krolowa Sniegu » 02 mar 2018, 17:05

Ukassiu pisze:
02 mar 2018, 16:19
Nie wiem jak u was, ale głos wczoraj był szynciej o sekunde przed obrazem.
U mnie tez, ale ogladalam przez strone sport tvp.pl. Niezmiernie irytujace bo skoczek jeszcze nie podakoczy, a Ci oglaszaja ze zrzucil :P

Awatar użytkownika
Merlin

Post autor: Merlin » 02 mar 2018, 22:39

Jak nazwać przeprowadzanie wywiadu w trakcie grania hymnu Kuby?

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 02 mar 2018, 23:43

Wywiad jak wywiad, tam mix zona chyba jest gdzieś w korytarzu, skoro nie widać hali w tle (choć skoro słychać hymn to pewnie nie aż tak bardzo jest to inne miejsce). Na streamie z pięcioboju komentator ma w zwyczaju wygłaszać jakieś niepotrzebne monologi w trakcie hymnu.

cube

Post autor: cube » 03 mar 2018, 16:06

W studio na 1 przed skokami minister Bańka. W moim odczuciu mówi, przynajmniej na początku dość ciekawie

no name

Post autor: no name » 11 kwie 2018, 22:51

TVP splewiła trochę w ostatniej chwili rezygnując z emisji rewanżu Real-Juve (bo niby wszystko jasne) i w zamian proponując ciepłe kluchy (jak się potem okazało) Bayernu. Cóż zdarza się....można to jakoś zrozumieć.

Ale nie rozumiem dlaczego Szpaku z dziesięć razy podjarany powtórzył, że nikomu nie powie i nie zdradzi aktualnego wyniku spotkania z Madrytu :) :) :). Tak jakby naprawdę odpłynął w świat lat 70-tych ubiegłego wieku.

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 12 kwie 2018, 8:28

Może z uprzejmości do tych osób, które potem chciały oglądać retransmisję meczu z Madrytu. Uwierz mi, że jest całkiem sporo takich ludzi. Wyniku równolegle rozgrywanego spotkania nie śledzą i potem oglądają tak jakby na żywo.

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 12 kwie 2018, 9:21

Col_Frost pisze:
12 kwie 2018, 8:28
Może z uprzejmości do tych osób, które potem chciały oglądać retransmisję meczu z Madrytu. Uwierz mi, że jest całkiem sporo takich ludzi. Wyniku równolegle rozgrywanego spotkania nie śledzą i potem oglądają tak jakby na żywo.
Jasne, samej mi się zdarzało tak robić, zamiast psuć sobie późniejsze oglądanie.

no name

Post autor: no name » 12 kwie 2018, 10:40

Col_Frost pisze:
No ale przecież poprzez takie ciągłe podekscytowane powtarzanie właśnie daje do zrozumienia, że tam dzieje się coś extra nadzwyczajnego więc już w pewnym sensie spoileruje :)

Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 12 kwie 2018, 12:33

no name pisze:
12 kwie 2018, 10:40
Col_Frost pisze:
No ale przecież poprzez takie ciągłe podekscytowane powtarzanie właśnie daje do zrozumienia, że tam dzieje się coś extra nadzwyczajnego więc już w pewnym sensie spoileruje :)
Nie wiem w jaki sposób to mówił, bo meczu nie oglądałem. Odchodzę od piłki w ostatnich latach i LM to oglądam praktycznie tylko finał, chyba że ktoś mnie wyciągnie na wspólne oglądanie, albo akurat raz na ćwierćwiecze mistrz Polski zagra w fazie grupowej. Zresztą jak mówisz, że w Monachium wiało nudą, to może wolał oglądać mecz w Madrycie na drugim ekranie i musiał jakoś dawać upust emocjom ;)

Lukash

Post autor: Lukash » 12 kwie 2018, 18:34

Col_Frost pisze:
12 kwie 2018, 12:33
no name pisze:
12 kwie 2018, 10:40
Col_Frost pisze:
Nie wiem w jaki sposób to mówił, bo meczu nie oglądałem. Odchodzę od piłki w ostatnich latach i LM to oglądam praktycznie tylko finał, chyba że ktoś mnie wyciągnie na wspólne oglądanie, albo akurat raz na ćwierćwiecze mistrz Polski zagra w fazie grupowej. Zresztą jak mówisz, że w Monachium wiało nudą, to może wolał oglądać mecz w Madrycie na drugim ekranie i musiał jakoś dawać upust emocjom ;)
To chyba byłby to pierwszy mecz, który oglądał, bo czasami mam wrażenie że on jest ślepy.

balwan

Post autor: balwan » 26 kwie 2018, 18:38

Od przyszłego sezonu wszystkie konkursy PŚ w skokach także na sport.tvp.pl i w aplikacji.

Awatar użytkownika
123qwe

Post autor: 123qwe » 26 kwie 2018, 22:44

Panie i Panowie TVP Sport w naziemnej jeszcze przed mundialem.

balwan

Post autor: balwan » 28 kwie 2018, 12:18

123qwe pisze:
26 kwie 2018, 22:44
Panie i Panowie TVP Sport w naziemnej jeszcze przed mundialem.
Z tego co mi wiadomo trwają naraże rozmowy i nie jest pewnie że się uda. Mi to obojętnie , po pierwsze Piłkę oglądam bardzo rzadko po drugie mam TVP sport , ale dla wielu ludzi w Polsce była by to rewelacyjna informacja.

Inną sprawą, TVP podobno zamówiła kilka kamer 4K. Polsat natomiast zapowiada że wprowadzi dwa nowe kanały sportowe ( na Ligę mistrzów ) z "SuperHD" . Oczywiście coś takiego nie istnieje i to tylko Bajer reklamowy. Tak naprawdę będzie to zwykłę HD tylko z prawdziwego zdarzenia a nie takie jakie teraz mają Polsat sport HD i inne które mają bardzo słabe parametry.

Swoją drogą ciekawe jestem czy Polsat sport premium będzie tylko stworzony myślą o Ligę mistrzów czy będą tam od czasu do czasu inne transmisje.

Awatar użytkownika
runfixe
Administrator

Post autor: runfixe » 05 maja 2018, 20:06

Chciałbym w tym miejscu wyrazić mój smutek z racji końca Ig24. Lubiłem ten portal, konsekwentnie pisał o tych wszystkich niszowych dyscyplinach, które mnie interesują. Ich relacje live były bardzo przydatne jak pracowałem i sam nie miałem czasu śledzić na bieżąco wyników. Chciałbym podziękować tym wszystkim którzy tworzyli tamten portal.
Z tego co widzę dzisiaj zapowiada się z tego drugi Onet i sport pewnie będzie z czasem spychany na margines. Szkoda. Ja nie mam ochoty szukać informacji i sporcie wymieszanych z innymi różnościami.

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 05 maja 2018, 20:31

runfixe pisze:
05 maja 2018, 20:06
Chciałbym w tym miejscu wyrazić mój smutek z racji końca Ig24. Lubiłem ten portal, konsekwentnie pisał o tych wszystkich niszowych dyscyplinach, które mnie interesują. Ich relacje live były bardzo przydatne jak pracowałem i sam nie miałem czasu śledzić na bieżąco wyników. Chciałbym podziękować tym wszystkim którzy tworzyli tamten portal.
Z tego co widzę dzisiaj zapowiada się z tego drugi Onet i sport pewnie będzie z czasem spychany na margines. Szkoda. Ja nie mam ochoty szukać informacji i sporcie wymieszanych z innymi różnościami.
Mówienie o końcu to spora przesada. Po prostu staliśmy się podstroną nowego portalu. Wcale nie ma on być nowym onetem, tylko z założenia ma prezentować nową jakość. Fakt, newsy sportowe będą na stronie głównej wymieszane, jednak stary adres strony (zarówno igrzyska24.pl jak i ig24.pl) przekierowuje na podstronę igrzyska24.poinformowani.pl, gdzie wciąż znajdować się będą tylko newsy dot. sportów olimpijskich, czyli to wszystko, co pojawiałoby się, gdybyśmy działali "po staremu". Ponadto dział sportu paraolimpijskiego otrzymał osobną podstronę parasport.poinformowani.pl, dzięki czemu również nie będzie "przeszkadzał" w odbiorze informacji tym, którzy się tym tak bardzo nie interesują. Jako szef całości sportu postaram się zadbać o to, aby sport nieolimpijski nie został zagłuszony na stronie głównej. Ponadto obiecuję - o transferze Lewandowskiego do Realu przeczytacie dopiero, jeśli zostanie on oficjalnie potwierdzony. A co zjadł na śniadanie i ile w tym było ziemniaków za ponad 200 zł z firmy Ani, albo czy karmił nimi Klarę nie przeczytacie u nas na pewno.

ODPOWIEDZ