Reforma sportu

Wszystkie inne tematy niezwiązane z nadchodzącymi IO i ZIO
Awatar użytkownika
Ukassiu

Re: Reforma sportu

Post autor: Ukassiu » 26 lip 2019, 10:08

Jezu, chłopie masz jakiś problem ze sobą. Miało być o olewaniu sportu przez państwo, a ty nie możesz wytrzymać bez wrzucenia polityki. Czy to jest offtopic?
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Krolowa Sniegu

Post autor: Krolowa Sniegu » 26 lip 2019, 10:09

Pawło pisze:
26 lip 2019, 8:39
Fakt, od strony wielkich imprez / hal kulejemy. Ale w małym zakresie wybór jest ogromny od biegania/rower/rolki po pływalnie, badminton, plażówkę, tenis, konie, tenis stołowy, łuki, sztuki walki itp.
I prawda jest taka, że jest do zdecydowanie ważniejsze. Bo na stadionie poćwiczą wybrani sportowcy czy zrobisz zawody, a ścieżki itd. służą wszystkim.
Do 20 sierpnia można typować w Typerze MŚ w Kajakarstwie 2019! Zapraszam :)
PS. Nie ma pokręconych zasad :P

Pawło

Post autor: Pawło » 26 lip 2019, 10:11

Ukassiu pisze:
26 lip 2019, 10:08
Jezu, chłopie masz jakiś problem ze sobą. Miało być o olewaniu sportu przez państwo, a ty nie możesz wytrzymać bez wrzucenia polityki. Czy to jest offtopic?
W tej dyskusji były wątki polityczne, od początku to był offtopic, sam bierzesz w nim udział, pewnie nim jest, a kto chłopie ma problem...wyjdzie, pozdrawiam. Wilki w owczej skórze pokażą jeszcze prawdziwe oblicze :). Ok - koniec głupot, masz rację

Pawło

Post autor: Pawło » 26 lip 2019, 10:12

Krolowa Sniegu pisze:
26 lip 2019, 10:09
Pawło pisze:
26 lip 2019, 8:39
Fakt, od strony wielkich imprez / hal kulejemy. Ale w małym zakresie wybór jest ogromny od biegania/rower/rolki po pływalnie, badminton, plażówkę, tenis, konie, tenis stołowy, łuki, sztuki walki itp.
I prawda jest taka, że jest do zdecydowanie ważniejsze. Bo na stadionie poćwiczą wybrani sportowcy czy zrobisz zawody, a ścieżki itd. służą wszystkim.
Tak, pod tym względem jesteśmy bardzo aktywnym miastem, ciągle i wszędzie ktoś coś robi i to jest super.

Pawło

Post autor: Pawło » 26 lip 2019, 10:23

"Nie, żebym wchodził w politykę, ale przecież nowy prezydent obiecał budowę stadionu Skry, więc kwestia czasu kiedy bedziemy mieć świetne mitingi w Warszawie:) A tak na poważnie to problem polskiego sportu to też olewanie go przez stolice. Gdyby nie państwo i Narodowy oraz uczelnia, która wybudowała basen olimpijski to w stolicy dużego kraju w Europie nie mielibyśmy żadnego porządnego obiektu, a jak jest nawet w takim Budapeszcie czy Mińsku?
A jest stadion Legii, zapomniałem, ale to kropla w morzu potrzeb. Sorry za ot."

A potem ja słucham od niego o polityce i offtopie gdy to Ukkasiu wszystko sam zaczyna. Przykro mi, musiałem. Dziecinada 100%. On może wbić szpilę, odpowiedź to wbijanie szpili. 300 zł dostane a 400 zabrane to zysk i dobro dla kraju. Zapamiętam :)
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Awatar użytkownika
Col_Frost

Post autor: Col_Frost » 26 lip 2019, 10:26

Znowu to samo... Panowie, który okaże się mądrzejszym i pierwszy zakończy tą bezowocną dyskusję (albo chociaż przeniesie ją na PW)?
TYPER MŚ W SPORTACH WALKI! POWALCZ O ZWYCIĘSTWO, TYPUJ JUŻ TERAZ!

Pawło

Post autor: Pawło » 26 lip 2019, 10:27

Col_Frost pisze:
26 lip 2019, 10:26
Znowu to samo... Panowie, który okaże się mądrzejszym i pierwszy zakończy tą bezowocną dyskusję (albo chociaż przeniesie ją na PW)?
Myślę, że właśnie ją zakończyłem :), ja przynjamniej nie udaję, nie maskuję treści i nie gram. Koniec z mojej strony, masz rację - musiałem tylko coś pokazać, pewien trend w dyskusjach z nim

pesfan

Post autor: pesfan » 26 lip 2019, 10:40

Przepraszam, ale nie moglem się powstrzymać.

W kraju żyje się coraz lepiej. Kazdy wskaźnik gospodarczy najlepszy w historii. Płace rosną szybko, żadna dziedzina nie traci, wręcz odwrotnie, a problemem jest 500+. Czy wam naprawdę przeszkadza, ze państwo inwestuje w demografie i inwestuje w przyszłe pokolenia?

Media opozycyjne nakrecają każda aferę, a wy łykacie to jak pelikany. Tydzień temu był arnagedon z podwójnym rocznikiem, teraz są wolne miejsca w każdej szkole, ale co rządowi się dostało to niektórzy ignoranci przy wyborach zapamiętają. I tak jest co chwilę. O działce Morawieckiego tydzień od rana do wieczora, a o przeprosinach wyborczej za kłamstwa w tym przypadku kto słyszał? O zarobkach w nbp słyszał każdy, a że rząd wprowadził ustawę, ktora zmniejszyła zarobki w SSP o 1/3 słyszał ktoś? Apolityczny protest niepełnosprawnych? Chłopak radnym sejmiku PO, matka zaraz posłem PO. Bialystok? Za PO strzelano do górników i zaraz wszyscy o tym zapomnieli, a teraz wielkie halo bo grupka idiotów na nie równo pod sufitem. Choć tu też nie obyło się bez ustawek. Prezydent Gdańska? Jak PO wyrzuciła go z partii i nie popierała przy wyborach to ok, a po śmierci robią z niego świętego.
Ceny? Ceny kształtuje rynek, rosną zarobki, ludzie mają więcej pieniędzy to ceny też rosną. Tak było, jest i będzie. Najważniejsze, że wzrost cen nie przewyższa wzrostu płac i oby tak już zostało.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 26 lip 2019, 10:42

Pawło pisze:
26 lip 2019, 10:27
Col_Frost pisze:
26 lip 2019, 10:26
Myślę, że właśnie ją zakończyłem :), ja przynjamniej nie udaję, nie maskuję treści i nie gram. Koniec z mojej strony, masz rację - musiałem tylko coś pokazać, pewien trend w dyskusjach z nim
Pisałem o sporcie i o stosynku władz stolicy do tej dziedziny. To ty zaczynasz swoje mądrości o 500+, rydzyku itd.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Pawło

Post autor: Pawło » 26 lip 2019, 10:49

Ukassiu pisze:
26 lip 2019, 10:42
Pawło pisze:
26 lip 2019, 10:27

Pisałem o sporcie i o stosynku władz stolicy do tej dziedziny. To ty zaczynasz swoje mądrości o 500+, rydzyku itd.
Zacytowałem Ciebie i chyba wszystko tam jest jasne, daj już spokój. Już przywykłem, że gdy Ty robisz A, nie jest A, choć sam zaczynasz dyskusję A, błąd A popełniają tylko ci z innym zdaniem, mimo że jedynie odpisują na Twoje wredne wtręty polityczne :D - piszesz licz się z repliką. Jesteś jak Kali, ale łączy nas wspólna pasja więc ok, skupmy się na niej. Obaj, od teraz.
Do Pesfana...w III Rzeszy podobnie mówiono, tylko mowa nienawiści a mowa...cóż, widać różne optyki;p. Dobra, idźmy na jakieś forum polityczne ;)

Awatar użytkownika
Vojthas

Post autor: Vojthas » 26 lip 2019, 11:15

pesfan pisze:
26 lip 2019, 10:40

W kraju żyje się coraz lepiej. Kazdy wskaźnik gospodarczy najlepszy w historii. Płace rosną szybko, żadna dziedzina nie traci, wręcz odwrotnie, a problemem jest 500+. Czy wam naprawdę przeszkadza, ze państwo inwestuje w demografie i inwestuje w przyszłe pokolenia?

Media opozycyjne nakrecają każda aferę, a wy łykacie to jak pelikany. Tydzień temu był arnagedon z podwójnym rocznikiem, teraz są wolne miejsca w każdej szkole, ale co rządowi się dostało to niektórzy ignoranci przy wyborach zapamiętają. I tak jest co chwilę. O działce Morawieckiego tydzień od rana do wieczora, a o przeprosinach wyborczej za kłamstwa w tym przypadku kto słyszał? O zarobkach w nbp słyszał każdy, a że rząd wprowadził ustawę, ktora zmniejszyła zarobki w SSP o 1/3 słyszał ktoś? Apolityczny protest niepełnosprawnych? Chłopak radnym sejmiku PO, matka zaraz posłem PO. Bialystok? Za PO strzelano do górników i zaraz wszyscy o tym zapomnieli, a teraz wielkie halo bo grupka idiotów na nie równo pod sufitem. Choć tu też nie obyło się bez ustawek. Prezydent Gdańska? Jak PO wyrzuciła go z partii i nie popierała przy wyborach to ok, a po śmierci robią z niego świętego.
Ceny? Ceny kształtuje rynek, rosną zarobki, ludzie mają więcej pieniędzy to ceny też rosną. Tak było, jest i będzie. Najważniejsze, że wzrost cen nie przewyższa wzrostu płac i oby tak już zostało.
Witamy na forum SPORTOWYM. Jeśli planujesz działalność na podstawowym polu zainteresowań tego forum, myślę, że przez wszystkich będziesz tutaj mile widziany. Natomiast jeśli zarejestrowałeś się tylko po to, aby uprawiać partyjną propagandę, to zrób to, o co uczestników Marszu Równości "prosili" kontrmanifestanci.

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 26 lip 2019, 11:16

Ja pisalem o finansowaniu sportu. Sportu, rozumiesz? A ty zaczynasz swoje wywody o Rydzyku itd. Mówisz o olewaniu sportu, ja podaje przykład, że jest odwrotnie. Co wtedy robisz? No właśnie nie potrafisz wytrzymać, a innym to wytykasz.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

pesfan

Post autor: pesfan » 26 lip 2019, 11:21

Vojthas pisze:
26 lip 2019, 11:15
pesfan pisze:
26 lip 2019, 10:40

Witamy na forum SPORTOWYM. Jeśli planujesz działalność na podstawowym polu zainteresowań tego forum, myślę, że przez wszystkich będziesz tutaj mile widziany. Natomiast jeśli zarejestrowałeś się tylko po to, aby uprawiać partyjną propagandę, to zrób to, o co uczestników Marszu Równości "prosili" kontrmanifestanci.
Dobrze, że nie życzysz mi śmierci jak tolerancyjni uczestnicy marszu:) Ja na tym forum(starym), byłem gdy o tobie jeszcze się nie śniło, więc sobie daruj.

Pawło

Post autor: Pawło » 26 lip 2019, 11:21

Ukassiu pisze:
26 lip 2019, 11:16
Ja pisalem o finansowaniu sportu. Sportu, rozumiesz? A ty zaczynasz swoje wywody o Rydzyku itd. Mówisz o olewaniu sportu, ja podaje przykład, że jest odwrotnie. Co wtedy robisz? No właśnie nie potrafisz wytrzymać, a innym to wytykasz.
Miło, że wierzysz, że o tym pisałeś, rozumiem :). Zostawiam Cię z Twoimi złotymi, zawsze nieomylnymi i prawidłowymi myślami. Skończ OT - przejdź na priv jeśli chcesz!! Ty zacząłeś ten syf więc go skończ

Awatar użytkownika
Ukassiu

Post autor: Ukassiu » 26 lip 2019, 11:31

Czy ja kiedyś mówiłem, że zawsze mam rację? Nigdzie nie chce przechodzić, tylko nie wytykaj innym czegoś do czego sam doprowadzasz.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱

ODPOWIEDZ